KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16449153
nr 1644 9153
Veronica Kaevandes. Signerad, daterad -96,50x40. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 54x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:17:59
100 kr
150 kr